URNIKI DEJAVNOSTI SE BODO DOKONČNO OBLIKOVALI
V SEPTEMBRU GLEDE NA PRIJAVE OTROK |
DEJAVNOST |
IZVAJALEC |
ČAS |
Pravljično bralni krožek |
Tatjana Pavlič |
torek
11.50 - 12.35 |
Krikec |
Simona Bizjak Mrak |
po potrebi |
Folklora |
Mojca Jarc |
četrtek
12.15 - 14.15 |
Knjigobube |
Elvira Garibović |
po potrebi |
Ples |
Miran Dance |
ponedeljek
12.40
- 13.25
13.45 -
14.20
|
LEGO krožek |
Bernardka Lamut |
četrtek
11.50 - 12.35 |
Športni krožek |
Tjaša Sajovic |
sreda
11.50 - 12.35
|
Vesela šola |
Maruša Karu |
5.r - 8.r
četrtek
12.30 - 13.20
|
Dramski krožek |
Marija Mohorič
Saša Marinček |
razredna stopnja
torek 11.45 - 12.30
|
Bralna značka |
Marija Knapič |
po dogovoru |
Pevski zbor |
Silvan Baša |
ponedeljek
1.-3. r. -
5. ura
sreda
7.-8. r. - predura
4.-5. r. - 6. ura
četrtek
7.-8. r. - predura
petek
7.-8. r. - predura
|
Kemijski krožek |
Marijan Mohorič |
torek 7. ura - 8.r/8
po dogovoru- 8.r /9 |
Novinarski krožek |
Nada Pajntar
Boža Bogataj |
sreda 7. ura
ponedeljek 7. ura |
Matematični krožek |
Božena Perko
Marija Pavec Škraba
Lea Žumer |
od 5. - 8. razreda
po dogovoru |
Krožek za promocijo zdravja |
Irena Godnič |
8.r /8
po dogovoru |
Mladinske delavnice |
Saša Janša |
od 7.r in 8. r/8 in 9
sreda in petek
17.00 - 20.00 |
Modelarski krožek |
Milan Omejc |
po dogovoru |
Računalništvo Logo |
Andrej Koložvari |
4. razred
po urniku |
UNICEF krožek |
Jurij Marussig |
5. - 8. r.
četrtek
7. ura |
Raglje |
Vika Šuštar |
po dogovoru |
Prometni krožek |
Marija Mohorič
Marijan Mohorič |
5.r. - 8. r.
maja in junija |
Krožek logike |
Marija Pavec Škraba |
po dogovoru |
Recitacijski krožek |
Karmen Valant |
po potrebi |
Ustavrjalni krožek |
Suzana Zadražnik |
4.r in 5.r
ponedeljek 7. uro |
Biološki krožek |
Breda Šumi |
7.r /9
po dogovoru |
Košarka |
Košarkarski klub |
od 5. - 8. r.
ponedeljek
16.00 - 17.00
torek
17.00 - 18.30
sreda in petek
15.30 - 17.30 |
Košarka |
Košarkarski klub |
od 1. - 4. r
ponedeljek
14.00 - 15.00
torek
16.00 - 17.00
sreda
14.30 - 15.30
četrtek in petek
13.00 - 15.00
|
Odbojka - deklice |
Odbojkarski klub |
torek in petek
14.30 - 15.30 |
Rokomet |
Rokometni klub - dečki |
ponedeljek
15.00 - 17.00
sreda
14.30 - 15.30 |
Rokomet |
Rokometni klub - deklice |
četrtek
17.30 - 18.30 |
Nogomet |
Nogometni klub |
od 1. r - 5. r.
torek 15.30 - 17.00
sreda 14.30 -15.30
sobota
12.00 - 16.00 |
Foto krožek |
Jurij Marussig |
5.r - 8.r
ponedeljek 6. ura |
Maketarstvo |
Bine Logar |
po dogovoru |
Angleški krožek |
Mojca Smerke
Marjana Sitar |
5.r - 8. r
petek 7. ura
po dogovoru |
Strelski krožek |
SD Predoslje |
torek
17.00 do 20.00 |
Fizikalni krožek |
Danica Toporš |
po dogovoru |
PODRUŽNICA KOKRICA |
Recitacijski krožek |
Marija Ajdovec |
torek
7.10 - 8.00 |
Sproščanje ob glasbi |
Nina Erzin |
sreda
12.40 - 13.25 |
Pevski zbor |
Mojca Jošt |
sreda
7.100 -8.00 |
Novinarski krožek |
Anita Žibrek |
četrtek
po potrebi |
Folklora |
Dijana Korošec |
sreda
17.00 - 18.00 |
Likovni krožek |
Petra Žontar |
sreda
12-40 -13.25 |
Orffov orkester |
Marta Zaplotnik |
četrtek
11.50 - 12.35 |
Pravljični krožek |
Bernarda Juvan |
sreda
11.50 - 12.35 |
Prometni krožek |
Jelka Tomazin |
četrtek
11.50 - 12.35 |
Ustvarjalni krožek |
Bernarda Juvan |
četrtek
11.50 - 12.35 |
Društvo mladi gasilec |
Bitenc, Kolar |
četrtek
16.30 - 17.30 |
Vesela šola in
Cici vesela šola |
Valerija Konečnik |
po dogovoru |
FAKULTATIVNI
POUK |
Angleški jezik za vse učence 4. razredov
v urniku.
Računalništvo za vse učence 5. razredov v urniku. Na šoli organizira
fakultatvni pouk iz vseh tujih jezikov zavod
Tales iz Kranja. Glasbena šola PROMUZICA organizira poučevanje inštrumentov.
Informacije v tajništvu šole. |