|
DELAVCI NA ŠOLI IN GOVORILNE URE |
RAZREDNA STOPNJA
PREDMETNA STOPNJA
PODRUŽNICA KOKRICA
VRTEC
KNJIŽNICA
SVETOVALNA SLUŽBA
VODSTVO ŠOLE
ADMINISTRACIJA
TEHNIČNI DELAVCI
ZOBNA AMBULANTA
SKUPNE GOVORILNE URU SO VSAK TRETJI TOREK V MESECU. OB 17. URI NA PODRUŽNICI KOKRICA IN OB 18. URI NA MATIČNI ŠOLI. |
RAZREDNA STOPNJA MATIČNA ŠOLA |
RAZRED / URNIK |
UČITELJ |
UČITELJ V OPB |
GOVORILNA URA |
1.A |
TATJANA PAVLIČ NATAŠA KOBLAR |
POLONA SODNIK |
ponedeljke 5. ura |
1.B |
ELVIRA GARIBOVIĆ
NATAŠA KOBLAR |
EVA AMBROŽ |
ponedeljek 5. ura |
2.A |
ADRIJANA KOLAR
|
JANA FLORJANČIČ |
torek, 5. ura |
2.B |
TJAŠA SAJOVIC |
|
torek, 6. ura |
3.A |
BERNARDKA LAMUT |
NEVA MARENČIČ |
torek, 5. ura |
3.B |
ANDREJA ŠUŠTAR KONC |
|
torek, 5 ura |
4.A |
MARIJA MOHORIČ |
PETRA ZAKOTNIK |
četrtek, 2. ura |
4.B |
JANA VARL |
SAŠA MARINČEK
|
torek, 2. ura |
5.D |
SIMONA BIZJAK-MRAK |
|
torek, 5. ura |
5.E |
MARUŠA KARU |
|
torek, 1. ura |
TUJE JEZIK ANGLEŠČINA |
TANJA BERAVS |
|
torek, 3. ura |
RAZREDNA STOPNJA PODRUŽNICA KOKRICA |
RAZRED / URNIK |
UČITELJ |
UČITELJ V OPB |
GOVORILNA URA |
1.C |
MARTA ZAPLOTNIK
BERNARDA JUVAN
|
ELIZABETA CELAR |
ponedeljek, 5. ura |
1.Č |
ANITA ŽIBREK
BERNARDA JUVAN |
ŠPELA SAJOVIC |
ponedeljek, 5. ura |
2.C |
PETRA ŽONTAR |
NINA ERZIN |
ponedeljek, 5. ura |
2.Č |
BRIGITA FOJKAR
|
NINA ERZIN |
ponedeljek, 5. ura |
3.C |
VALERIJA KONEČNIK |
SAŠA JANŠA |
ponedeljek, 6. ura |
3.Č |
JELKA TOMAZIN |
ŠPELA SAJOVIC |
ponedeljek, 6. ura |
4.C |
MOJCA JOŠT |
TADEJA KNIFIC |
ponedeljek, 2. ura |
4.Č |
MARIJA AJDOVEC |
TADEJA KNIFIC |
sreda, 3. ura |
5.F |
ALENKA VADNOV |
|
sreda, 2. ura |
5.G |
DIJANA KOROŠEC TADEJA KNIFIC |
|
torek, 1. ura |
TUJE JEZIK ANGLEŠČINA |
TANJA BERAVS
|
|
torek, 3. ura |
PREDMETNA STOPNJA |
RAZRED / URNIK |
UČITELJ |
POUČUJE |
GOVORILNA URA V |
5.A |
NADA PAJNTAR |
SLO |
ponedeljek, 2. ura |
5.B |
DAŠA LUNDER ČRNILEC |
LVZ/TGO/DIE |
ponedeljek, 4. ura |
5.C |
MARJANA SITAR |
TJA/DIP |
petek, 3. ura |
7.A |
ANDREJ ŽBOGAR |
GEO/SPD/DMV |
sreda, 3. ura |
7.B |
LEA ŽUMER |
MAT |
četrtek, 5. ura |
7.C |
MOJCA SMERKE |
TJA |
petek, 3. ura |
8.A |
SONJA GRILC |
MAT |
četrtek, 2. ura |
8.B |
DAŠA FABJAN |
SPD/GEO/ZGO/DMV |
petek, 3. ura |
8.C |
VIKA ŠUŠTAR |
SLJ/GLK |
ponedeljek, 2. ura |
9.A |
MARIJA PAVEC ŠKRABA |
MAT |
četrtek, 4. ura |
9.B |
SILVAN BAŠA |
GVZ/ANI |
torek, 3. ura |
9.C |
MARIJA KNAPIČ |
SLJ/KNJIŽNICA |
ponedeljek, 2. ura |
9.Č |
KARMEN PODGORŠEK |
THV/GOS/NPH |
sreda, 3. ura |
|
BOJAN ABAZA |
LVZ/THV/LSI/LSII/LSIII |
četrtek, 4. ura |
|
BOŽENA BOGATAJ |
SLO |
torek, 3. ura |
|
VITA BOKAL |
TIF/TIŠ |
torek, 2. ura |
|
RENATA KNAP |
FIK |
|
|
ANDREJ KOLOŽVARI |
UBE/MME/ |
ponedeljek, 1. ura |
|
JURIJ MARUSSIG |
THV/FIZ/OGU/OGL/ |
sreda, 2. ura |
|
MARIJAN MOHORIČ |
KEM/THV |
ponedeljek, 5. ura |
|
ALEŠ PREVODNIK |
TVZ/IŠP/ŠZZ |
sreda, 4. ura |
|
MOJCA ŠKARABOT |
TVZ/IŠP/ŠZZ |
petek, 4. ura |
|
DANICA TOPORŠ |
MAT |
četrtek, 4. ura |
|
KARMEN VALANT |
TJA/SLJ/NII/NIII/NIIII |
četrtek, 3. ura |
|
SUZANA ZADRAŽNIK |
TVZ/PLE |
sreda, 3. ura |
|
PETRA ZAKOTNIK |
MAT |
|
|
MARKO ZUPAN |
LABORANT |
|
|
DAŠA RAZINGER |
PRIPRAVNICA |
|
KNJIŽNICA |
MARIJA KNAPIČ |
20 10 347 |
TADEJA MURN |
20 10 347 |
VRTEC KOKRICA |
SKUPINA |
VZGOJITELJICA |
VARUHINJA |
|
MLAJŠA |
APOLONIJA LIKOZAR |
KATJA MRAK |
20 10 370 |
SREDNJA |
MAGDALENA GRAŠIČ |
MARTA MELINC |
20 10 370 |
STAREJŠA |
TATJANA LESKOVAR |
MARTINA KREK |
20 10 370 |
UPRAVA IN ADMINISTRACIJA, TELEFON IN URADNE URE |
RAVNATELJ |
ALEŠ ŽITNIK |
20 10 342 |
|
TAJNICA |
JOŽICA KRIŽMAN |
20 10 340 |
8.00 do 13.00 |
POMOČNICA RAVNATELJA |
SUZANA GERŠAK |
20 10 343 |
|
POMOČNICA RAVNATELJA |
DIJANA KOROŠEC |
20 10 368 |
|
RAČUNOVODKINJA |
MARINKA AHAČIČ |
20 10 345 |
8.00 do 13.00 |
KNJIGOVODJA BLAGAJNA |
NATAŠA JERŠE |
20 10 346 |
8.00 do 13.00 |
SVETOVALNA SLUŽBA, TELEFON IN URADNE URE |
PSIHOLOG |
|
20 10 348 |
8.00 do 13.00 |
PEDAGOGINJA |
|
20 10 349 |
8.00 do 13.00 |
SOCIALNA PEDAGOGINJA |
|
20 10 357 |
8.00 do 13.00 |
SPECIALNA
PEDAGOGINJA |
|
20 10 350 |
8.00 do 13.00 |
TEHNIČNI DELAVCI |
HIŠNIK |
ALBIN TRAVEN |
20 10 351 |
|
HIŠNIK |
MIRKO ŽARKOVIČ |
20 10 351 |
|
VARNOSTNIK |
VINKO SUŠNIK |
20 10 340 |
|
KUHINJA
MATIČNA ŠOLA |
KRISTINA KASUNIĆ |
20 10 352 |
|
KUHINJA
MATIČNA ŠOLA |
VESNA ADAMOVIĆ |
20 10 352 |
|
KUHINJA
KOKRICA |
VERA PENEZIĆ |
20 10 371 |
|
ČISTILKE
MATIČNA ŠOLA |
IRENA ZVER |
MIRSADA MIHELIČ |
MANDA RODIĆ |
|
MILEVA KOVAČEVIĆ |
MIRA DROBNJAK |
DRAGICA ZEČEVIĆ |
ČISTILKE
KOKRICA |
FATKA PAŠIĆ |
ANKA DOLŽAN |
|
ZOBNA AMBULANTA , TELEFON |
ZOBOZDRAVNIK |
TINA HERLEC, dr.stom. |
20 10 367 |
|
ASISTENTKA |
DARJA RAMLJAK |
20 10 367 |
|
|