ORGANI ŠOLE |
|
Šolska skupnost - Šolski parlament |
SVET ŠOLE |
delegat delavcev |
Silvan Baša predsednik |
delegat delavcev |
Špela Sajovic |
delegat delavcev |
Elvira Garibović |
delegat delavcev |
Tadeja Knific |
delegat delavcev |
Andreja Šuštar Konc |
delegat ustanovitelja |
Marko Petrić |
delegat ustanovitelja |
Ksenija Zupan |
delegat ustanovitelja |
Gorazd Bajd |
delegat staršev |
Aleš Bešter |
delegat staršev |
Kurti Rakipov |
delegat staršev |
Zala Slapar |
Zapisniki sveta šole, Poslovnik sveta šole |
27.09.2018 |
21.11.2019 |
12.12.2018 |
24.12.2019 |
25.02.2019 |
20.02.2020 |
28.03.2019 |
27.02.2020 |
15.04.2019 |
23.06.2020 |
23.04.2019 |
24.06.2020 |
21.05.2019 |
29.09.2020 |
27.09.2019 |
|
DELEGATI/NAMESTNIKI SVETA STARŠEV MATIČNE ŠOLE |
Predsednik sveta staršev |
Kurti Rakipov |
1.a |
Anže Vodenik |
1.b |
Matevž Podlipnik |
2.a |
Katarina Jugovic |
2.b |
Matevž Vučer |
3.a |
Erik Bukovac |
3.b |
Boris Jelenc |
4.a |
Maša Šemrov |
4.b |
Miodrag Drljača |
5.a |
Lara Zalokar |
5.b |
Maja Gračnar |
6.a |
Tina Zorman |
6.b |
Kurti Rakipov |
6.c |
Milka Vavpotič |
7.a |
Aleš Bešter |
7.b |
Nina Kern |
7.c |
Petra Arzenšek |
8.a |
Darja Pečarič |
8.b |
Gabi Čimžar |
8.c |
Meta Kraljič |
8.č |
Anton Tušek |
9.a |
Amer Karabegović |
9.b |
Matej Flerin |
9.c |
Živa Broder |
9.č |
Tina Frohlich |
DELEGATI/NAMESTNIKI SVETA STARŠEV KOKRICE |
1.c |
Meta Jelovčan |
1.č |
Ines Dolžan |
2.c |
Metka Pirc |
2.č |
Aleksander Vojičič |
3.c |
Maja Ribnikar |
3.č |
Matic Smolkovič |
4.c |
Dolores Primožič |
4.č |
Maruša Grah |
5.c |
Barbara Brezar |
5.č |
Vesna Vižin |
DELEGATI /NAMESTNIKI SVETA STARŠEV VRTCA |
|
Zala Slapar |
|
Karmen Okorn |
|
Mirjana Praštalo |
ZAPISNIKI STARI ZAPISNIKI |
20.09.2018 |
prvi sestanek Sveta staršev |
20.02.2019 |
drugi sestanek Sveta staršev |
11.04.2019 |
tretji sestanek Sveta staršev |
30.05.2019 |
četrti sestanek sveta staršev |
19.09.2019 |
prvi sestanek Sveta staršev |
24.02.2020 |
drugi sestanek Sveta staršev |
28.05.2020 |
tretji sestanek Sveta staršev |
28.09.2019 |
prvi sestanek Sveta staršev |
|
drugi sestanek Sveta staršev |
ŠOLSKA SKUPNOST, STARI ZAPISNIKI |
predsednica |
Izabela Lampič, 9. č |
namestnik |
Gašper Čeh, 9. č |
članica |
Maja Kovač, 9. c |
član |
Blaž Gašperlin, 8. c |
01.10.2020 |
Prvi sestanek šolske skupnosti |
23.10.2020 |
Drugi sestanek šolske skupnosti |
|
Tretji sestanek šolske skupnosti |
|
|
|
predsednica:
- namestnik:
- predstavnica:
- predstavnik: . |
|
|
|
|